top of page

Teslimat ve İAde

Nurnisa Boutique, satın almış olduğunuz ürünlerin tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içinde yazılı olarak bildirilmiş olan kullanılmamış ürünlere ilişkin değişim taleplerinizi kabul etmektedir.

Ancak online alışverişler sipariş üzerine hazırlandığı için iadesi mümkün değildir. Müşterilerimizin isteği üzerine yapılan özel siparişlerin ise değişim ve iadesi mümkün değildir.

Değişimi talep edilen ürünler, gönderildiği şekilde,ayıpsız ve orjinal paketi/aksesuarları ile gönderilmelidir. Hatalı veya ayıplı ürünler için ise teslim tarihinden itibaren 2 gün içerisinde yazılı bildirimde bulunulması gerekmektedir.

Değiştirmek istediğiniz ürünlere ait kargolar tarafımıza ulaşana kadar göndericinin sorumluluğundadır.

177 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Mesafeli Satış Sözleşmesi

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ 1.TARAFLAR İşbu Sözleşme aşağıdaki taraflar arasında aşağıda belirtilen hüküm ve şartlar çerçevesinde imzalanmıştır. A.‘ALICI’ ; (sözleşmede bundan sonra "ALICI" olarak anıl

Gizlilik Politikası

Mağazamızda verilen tüm servisler ve adresinde kayıtlı firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilir. Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verile

1. Başlık

bottom of page